Letní škola matematiky a fyziky

Rozcestník:

Letní škola matematiky a fyziky

proběhne i v letošním roce, a to v Litvínově v prostorách SŠ Schola Humanitas ve dnech 8. - 14. 8. 2021.

Letní škola je týdenní tábor pro nadšence pro matematiku a fyziku, kteří chodí na 2. stupeň ZŠ nebo na SŠ.

Program je kombinací odborných přednášek, workshopů, experimentů a tradičních táborových aktivit, sportu, hudby a legrace.

Účastníky čekají výborní lektoři a skvělí vedoucí (a samozřejmě společnoust podobných šílenců).

Přeběžný program naleznete zde.

Podrobné informace naleznete zde.

Přihlášku najdete na stránkách pobočky JČMF. Kapacita je v tuto chvíli naplněna.

Kamarády můžete pozvat i pomocí facebooku.

Letní škola je podpořena

• grantem MŠMT Vědcem nanečisto V - reg. č. 0033/7/NAD/2021 - Podpora talentovaných žáků v matematice a fyzice v severočeském regionu a

• projektem Univerzita 21. století – Kvalitní výzkum a vývoj pro konkurenceschopnost, KA05 Popularizace výzkumu a vývoje na UJEP číslo CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_028/0006240.

Díky této podpoře je účastníkům hrazeno jak ubytování a strava, tak je bezplatně zajistěn odborný program i pedagogický dozor. Účastníci tak přispívají jen na výlet a doprovodný program, a to ve výši 500 Kč.