Letní škola učitelů matematiky a fyziky

XXVI. LETNÍ ŠKOLA UČITELŮ MATEMATIKY A FYZIKY 2024

11. - 15. srpna v penzionu Oáza v Janově n. Nisou - Velkém Semerinku.

Letní škola matematiky a fyziky pro nepoučitelné učitele je akreditována jako vzdělávací program DVPP.

V programu je připravena řada přednášek i workshopů jak z obou vědních disciplín, tak také z metodik jejich výuky. Vždy se také objevují témata přesahující obory matematiky a fyziky, nejčastěji směrem k informatice. Samozřejmě nechybí příjemný doprovodný program - nenechte doma hudební nástroje, společenské hry, sportovní náčiní...

Oceníme, pokud se aktivně zapojíte do moderované diskuse Příklady dobré praxe (nápady na aktivity, postřehy z výuky, zajímavé soutěže, neformální vzdělávání ...).

PŘIHLAŠUJTE SE ZDE.

PROGRAM 2023

Informace o průběhu 2023 ke stažení zde.

Přihlášku a bližší informace najdete na stránkách pobočky JČMF, kde najdete také přehled ročníků minulých.

Pozvat své kolegy můžete také prostřednictvím facebooku.

Sborníky z předchozích let nejdete zde.

KMA na sociálních sítích:
facebook linkedin