Letní škola učitelů matematiky a fyziky

i v tomto roce se uskuteční

Letní škola učitelů matematiky a fyziky (a informatiky:)

v objektu SŠ Schola Humanitas v Litvínově

a to od úterý 3. 8. do soboty 7. 8. 2021

Letní škola matematiky a fyziky pro nepoučitelné učitele je akreditována MŠMT jako vzdělávací program DVPP.

V programu je připravena řada přednášek i workshopů jak z obou vědních disciplín, tak také z metodik jejich výuky. Vždy se také objevují témata přesahující obory matematiky a fyziky, nejčastěji směrem k informatice.

Odborný program naleznete zde

Oceníme, pokud se aktivně zapojíte do moderované diskuse Příklady dobré praxe (nápady, postřehy z on-line i off-line výuky).

Samozřejmě nechybí příjemný doprovodný program.

KAPACITA JE NAPLNĚNA

Přihlášku a bližší informace najdete na stránkách pobočky JČMF.

Pozvat své kolegy můžete také prostřednictvím facebooku.

Sborníky z předchozích let nejdete zde.

Současná pandemická opatření jsou natolik příznivá, že předpokládáme, že se akce uskuteční v obvyklém formátu. Prosíme, abyste sledovali aktuální nařízení - při příjezdu bude vyžadován negativní PCR/antigenní test Covid-19 (ne starší nž 7dní/72hodin) nebo doklad o prodělaném očkování (dle aktuálích podmínek) nebo potvrzení o prodělaném onemocnění Covid-19.

Užitečné informace

• místo konání
  • co s sebou: běžné psací pomůcky, rýsovací pomůcky, kalkulačku, NB (ne nutně, ale hodí se), sportovní vybavení, hudební nástroje