Katedra matematiky nabízí studentům budoucího prvního ročníku Přípravný kurz matematiky, který slouží jako příprava na Repetitorium matematiky.

Kdy a kde bude kurz probíhat?

Od úterý 13. 9. 2016 do pátku 16. 9. 2016 vždy od 9 do 11 hod a od 12 do 14 hod. Číslo učebny, kde bude kurz probíhat, bude přihlášeným studentům zasláno v pondělí 12. 9. 2016 večer na e-mail.

Co se bude na kurzu dít?

Na kurzu se budou psát testy, které budou podobné (obsahem látky) zápočtovým testům z Repetitoria matematiky a následně se budou společně opravovat. Dále se budou procvičovat ty kapitoly, které v testu dělaly většině největší problémy. Vyučující s vámi může konzultovat příklady, se kterými si nevíte rady.

Co mám udělat pro to, abych se kurzu mohl účastnit?

Stačí se přihlásit e-mailem na adresu lenka.cibochova@ujep.cz, jako předmět zadat Přípravný kurz matematiky a do těla e-mailu napsat své jméno a příjmení, obor, který na PřF budete studovat, a své osobní číslo (pokud již máte). Přihlášky zasílejte do pondělí 12. 9. 2016 do 16 hod. Počet účastníků kurzu je omezen.

V případě jakýchkoliv dotazů pište e-maily na: lenka.cibochova@ujep.cz (Mgr. Lenka Cibochová, tajemník KMA PřF UJEP).

Celou pozvánku naleznete zde.